توصيه هاي مهمي كه براي خريد بليط لحظه آخري هواپيما بايد در نظر گرفت.

اين موضوع در پروازهاي چارتر به دقت سيستمي نيست و گه‌گاه پيش مي‌آيد مسافري به دليل كاهش دقت ايرلاين در ثبت تعداد مسافراني كه بليط لحظه آخري خريداري مي‌كنند، از ليست مسافران ثبت شده جا بماند و نتواند به برنامه‌ي سفر خود برسد. از همين رو مجبور مي‌شود بليط ديگري را خريداري كند و اگر شانس با او يار باشد، مي‌تواند پروازي در همان زمان مشابه با ظرفيت خالي پيدا كند.

علاوه بر اين اگر همراه با فرزندتان سفر مي‌كنيد بهتر است در محاسبه‌ي صرفه‌ي اقتصادي خريد بليط بين پروازهاي چارتر و سيستمي چرتكه بيندازيد. زيرا قيمت بليط پرواز چارتر براي كودك تفاوتي با بزرگسال ندارد. ممكن است مجموع هزينه‌ي پرواز شما در بليط چارتر تفاوتي با سيستمي نكند و آن زمان ترجيح دهيد بليط لحظه آخري سيستمي خريداري كنيد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۱۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چگونه نگذاريم بليط هواپيمايي كه خريد بسوزد؟

البته اتفاقات غيرمنتظره‌اي مانند تاخير يا لغو پرواز از كنترل شما خارج است اما مشكلاتي هم هستند كه با كمي دقت مي‌شود از بروزشان پيشگيري كرد كه برايتان توضيح بدهيم.ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۱۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۹:۲۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مديريت خريد به صرفه بليط پرواز خارجي

كنترل ظرفيت: خطوط هوايي، موجودي صندلي هاي خود را از چندين راه مختلف مديريت نموده و آمار حاصل را با ميزان تقاضا و روند خريد بررسي مي نمايند. همان طور كه مي دانيد براي فروش صندلي هاي يك هواپيما تكنيك هاي مختلفي ذكر شده است. اگر شما با تاريخ و زمان خود مشكلي نداشته باشيد، از قيمت مناسب و حتي تخفيف بيشتري بهره مند خواهيد شد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۱۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۸:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چگونه بليط ارزان هواپيما بخريم؟ و چگونه بليط ارزان براي هواپيما تهيه كنيم؟

اگر شما هم از آن دسته مسافران هستيد با روز سفر براي تان چندان مهم نيست و براي خريد بليط نيز چندان سخت گير نيستيد, مي توانيد بليط ارزان تري را پيدا كنيد. همانطور كه قبلا هم گفته ايم رزرو بليط ارزان هواپيما با روزي كه براي سفر انتخاب مي كنيد ارتباط مستقيمي دارد و در روزهاي شلوغ بليط گران تر و در روزهاي كم مسافر بليط ارزان تر مي شود.

پس اگر مي خواهيد بليط ارزان هواپيما براي سفرتان پيدا كنيد دست به كار شويد و زمان سفرتان را به فصل زمستان بيندازيد و سفري ارزان را با بليط ارزان هواپيما تجربه كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۹ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۱۹ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

سايت خريد آنلاين بليط پرواز خارجي

بسياري از مسافران پرواز خارجي براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي دارند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد.

 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۴:۱۰ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

آموزش خريد بليط هواپيما

با يك برنامه ريزي خوب مي توانيد بليط مناسبي را براي سفرتان پيدا كنيد بليط اف خورده هواپيما هميشه پيدا مي شود. و در كنار خانواده و دوستان تان لحظه هاي مفرحي را تجربه كنيد. معمولا در فصل هاي بهار و پاييز مسافر كمي پيدا مي شود يا از سفر برگشته اند و يا اينكه هنوز آماده مسافرت نشده اند. پس بهتر زمان براي مسافرت شماست و مي توانيد در اين زمان مناسب ترين بليط و شرايط را براي سفرتان دست و پا كنيد و از سفري بدون شلوغي و كاملا بي سر و صدا لذت ببريد. اگر بليط خودتان را به صورت اينترنتي تهيه مي كنيد, براي اينكه از همه بليط هاي هواپيما باخبر شويد, حتما عضو گروه مشتريان بالاپر شويد تا از آخرين بليط هاي موجود در سامانه هوايي كشور مطلع شويد و آخرين قيمت ها و بليط ها را از ايرلاين هاي مختلفي در اختيار داشته باشيد. همچنين با عضويت شما در گروه بالاپر تخفيف ها و امتيازات مختلفي را هم در هنگام خريد و در خريد هاي آينده خود دريافت خواهيد كرد. اين روش نيز يكي از روش هاي بهينه براي خريد بليط ارزان تر است. ما تخفيف هاي خوبي را براي خريدهاي شما در نظر گرفته ايم. در برخي از پروازهاي هوايي براي خريد بليط هواپيما در روزهاي سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه تخفيف هاي خوبي ارائه مي شود. همينطور پروازهاي شبانه و پروازهايي كه با تاخير انجام مي شوند نيز از نمونه هايي هستند كه مشمول تخفيف هاي اساسي مي شوند. پس شما با اين شگرد ها و خريد در اين زمان ها و با زيرنظر داشتن اين خطوط هوايي مي توانيد به بليط هاي ارزاني دسترسي داشته باشيد و هم لذت دريافت تخفيف را تجربه كنيد و هم بليط ارزاني بخريد. خطوط هواپيمايي مختلف, با روش هاي گوناگوني موجودي صندلي هاي هواپيماهاي خود را كنترل و مديريت مي كنند و شاخصه هاي درخواست و تقاضا براي خريد و پروسه آن را با هم مقايسه مي كنند.

همانگونه كه مي دانيد براي فروش صندلي هاي يك هواپيما ترفندها و شيوه هاي گوناگوني وجود دارد. بنابراين شما با جابه جا كردن زمان سفرتان و هماهنگ كردن خودتان با روش هاي ايرلاين ها مي توانيد قيمت به صرف تري را با تخفيف هاي خوب براي سفرتان پيدا كنيد. از فرودگاه هاي كوچك غافل نشويد و مسافرت از اين فرودگاه را هم تجربه كنيد. چون در فرودگاه هاي بزرگ معمولا هزينه بيمه را نيز به هزينه هاي بليط اضافه مي كنند و قيمت بليط خيلي گران تر در مي آيد. در حالي كه در فرودگاه هاي كوچك حق بيمه كمتر است و هزينه زيادي به بليط تحميل نمي كند. پس شما با انتخاب فرودگاه هاي كوچك مي توانيد هزينه هاي مسافرت تان را تا اندازه زيادي پايين تر بياوريد و پول تان را براي جاهاي ديگر نگهداريد. اگر شما هم از آن دسته مسافران هستيد با روز سفر براي تان چندان مهم نيست و براي خريد بليط نيز چندان سخت گير نيستيد, مي توانيد بليط كم قيمت تري را پيدا كنيد. همانطور كه قبلا هم گفته ايم خريد بليط هواپيما با روزي كه براي سفر انتخاب مي كنيد ارتباط مستقيمي دارد و در روزهاي شلوغ بليط گران تر و در روزهاي كم مسافر بليط ارزان تر مي شود.
ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۷ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۰:۳۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

معرفي سايت فروش بليط پرواز خارجي

balapar.com : بسياري از مسافران پرواز خارجي براي سفر به خارج از كشور نياز به تهيه راحت تر بليط پرواز خارجي دارند. براي اينكه هر چه سريعتر و راحت تر بتوانند اين بليط را تهيه كنند بايد مواردي را رعايت كنند. با رعايت نكته هاي ساده شما مي توانيد بليط پرواز خارجي ارزان تري را تهيه كنيد و سفري شيرين و لذت بخش را تجربه كنيد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰:۵۴ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

ميزان بار مجاز هواپيمايي تابان

ايستگاه هايي كه در آنها بازرسي به صورت دستي و فيزيكي صورت مي پذيرد، ممكن است تمامي چمدان ها، بسته ها و محموله ها جهت بازرسي هاي فيزيكي باز شوند. الزاماً اين امور توسط مسئولين بازرسي در فرودگاه انجام مي پذيرد.

هواپيمايي تابان مسئوليتي را در پذيرفتن براي كالاهاي شكستني و فاسدشدني، پول، جواهرات ، نقره جات، اقلام قيمتي، اوراق بهادار، اسناد و مدارك شناسايي و يا نمونه هاي ديگر را كه در بار چك شده مسافر حتي با اطلاع يا بدون اطلاع شركت وجود داشته باشد به عهده نمي گيرد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط رهي | ۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۹:۱۲ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |